Wałbrzych: Wałbrzyszanie zdobyli tytuły mistrzowskie w tenisie stołowym

Zbigniew Joński został mistrzem Polski weteranów, a Tomasz Durajczyk był najlepszy wśród radnych i samorządowców.

Startujący w kategorii 75 lat i więcej, Zbigniew Joński wywalczył dwa złote medale w rozgrywanych w Jastrzębiu-Zdroju Mistrzostwach Polski Weteranów w tenisie stołowym. Wałbrzyszanin w finale gry pojedynczej pokonał 3:2 Mariana Maślaka z Poznania. Joński triumfował także w grze podwójnej. Grając w deblu ze Stefanem Żerdzickim z Wrocławia pokonali 3:0 parę – Marian Maślak (Poznań), Bolesław Hanke (Gdańsk).
Tytuł mistrza Polski zdobył też Tomasz Durajczyk, startujący w odbywających się w Szprotawie - XI Mistrzostwach Polski Radnych i Pracowników Samorządowych w tenisie stołowym. Durajczyk w drodze do finału wygrał dziewięć pojedynków (bez porażki), a walce o złoto pokonał 3:2 Szymona Kulczyckiego z Gorzowa.