Wałbrzych: Zacięty mecz z Tychami. Górnik Trans.eu wygrał po dogrywce!

Koszykarze I-ligowego Górnika Trans.eu Wałbrzych pokonali na swoim boisku 92:85 GKS Tychy. Spotkanie było bardzo wyrównane i zacięte. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. W normalnym czasie gry, czyli po czterech kwartach, zespoły remisowały 77:77

Koszykarze I-ligowego Górnika Trans.eu Wałbrzych pokonali na swoim boisku 92:85 GKS Tychy.
Spotkanie było bardzo wyrównane i zacięte. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. W normalnym czasie gry, czyli po czterech kwartach, zespoły remisowały 77:77.

Niektórzy kibice Górnika Trans.eu mogą czuć się zawiedzeni – mecz z Tychami był drugim z Piotrem Niedźwiedzkim w składzie po jego powrocie do Wałbrzycha (z ekstraklasowej PGE Spójni Stargard), tymczasem w środę 15 grudnia ekipa trenera Łukasza Grudniewskiego przegrała na wyjeździe aż 76:101 z drużyną Rawlplug Sokół Łańcut, a teraz też było bardzo ciężko. Cóż, okazuje się, że samo pojawienie się w zespole bardzo wartościowego środkowego, nie zapewni automatycznie łatwych zwycięstw nad rywalami z Suzuki I Ligi. Niedźwiedzki musi wkomponować się w nowy zespół. W pojedynku z Tychami ton grze nadawali jeszcze tzw. mali.

Zobaczymy jak będzie dalej. Następny mecz Górnik Trans.eu rozegra 6 stycznia na wyjeździe z WKK Wrocław.

Górnik Trans.eu Wałbrzych - GKS Tychy 92:85 (22:19, 16:19, 20:18, 19:21 dog. 15:8)

Górnik Trans.eu: Malesa 22, Pabian 17, Niedźwiedzki 14, Jakóbczyk 10, Zywert 10, Dymała 8, Durski 7, Ratajczak 2, Kruszczyński 0, Jeziorowski 0.