Wałbrzyski policjant jest w znakomitej formie. Nie ucieknie przed nim żaden przestępca!

Wałbrzyski policjant asp. szt. Grzegorz Karwacki na podium w biegu na 24,5 km
Wałbrzyski policjant asp. szt. Grzegorz Karwacki na podium w biegu na 24,5 km KMP Wałbrzych
Znakomitą kondycję ma wałbrzyski policjant, asp. st. Grzegorz Karwacki. Potwierdza to w każdym kolejnym starcie w zawodach sportowych. W miniony weekend stanął na podium podczas w zorganizowanej w Radkowie imprezy „Garmin Ultra Race”.

Znakomitą kondycję ma wałbrzyski policjant, asp. st. Grzegorz Karwacki. Potwierdza to w każdym kolejnym starcie w zawodach sportowych. W miniony weekend wziął udział w zorganizowanej w Radkowie imprezie nazwanej „Garmin Ultra Race”, czyli górskim biegu długodystansowym. W niedzielę, 10 września o godz. 10 uczestnicy wystartowali nad tamtejszym zalewem i pokonywali trasę prowadzącą przez najpiękniejsze tereny Gór Stołowych. Mieli do pokonania podbiegi oraz zbiegi o łącznych przewyższeniach +/- 800 metrów po granicy polsko-czeskiej.
Grzegorz Karwacki 24,5 km pokonał w czasie 2 godzin 50 minut i 38 sekund. W kategorii M50 stanął na trzecim stopniu podium. Trudno wyobrazić sobie, żeby nie mógł dogonić jakiegoś przestępcy!
W całym biegu triumfował Damian Glapiak, który finiszował w czasie 1 godzina 55 minut 32 sekundy. Kilka minut po min na mecie zameldował się asp. szt. Grzegorz Karwacki, który w kategorii OPEN uplasował się na 68 pozycji (na 253 uczestników).