Weronika Grzelak, lekkoatletka Górnika Wałbrzych zdobyła tytuł mistrzyni Polski w pięcioboju

Weronika Grzelak, lekkoatletka Górnika Wałbrzych odniosła wielki sukces. Młoda zawodniczka, która dotąd spisywała się znakomicie, głównie z zawodach młodzieżowych, tym razem zdobyła w Toruniu złoty medal 61. Halowych Mistrzostw Polski seniorów.
Wałbrzyszanka startująca w pięcioboju zdobyła w sumie 4051 punktów. Za Weroniką Grzelak uplasowała się z 3957 punktami na koncie, Patrycja Skórzewska zawodniczka klubu AZS AWF Wrocław. Na najniższym stopniu podium stanęła Marika Marlicka z AZS-u AWF Warszawa, która zgromadziła 3880 punktów.