Wszystkie salony Empik OTWARTE - skorzystaj z superofert na Święta

Materiał informacyjny Empik
Udostępnij:
Zgodnie z piątkowym rozporządzeniem Rady Ministrów, wszystkie salony Empik – także te w galeriach handlowych – pozostają otwarte. Empiki są więc do dyspozycji klientów, oferując możliwość bezpiecznych i wygodnych zakupów. Zarówno codziennych, jak i tych dokonywanych już z myślą o świątecznych prezentach – w tym roku warto zaplanować je z odpowiednim wyprzedzeniem.

Bezpieczeństwo i komfort

Wszystkie salony Empik, zarówno te wolnostojące w centrach miast czy na osiedlach, jak i te zlokalizowane w galeriach oraz parkach handlowych pozostają otwarte dla klientów. Dzięki ścisłemu przestrzeganiu ustalonych ograniczeń i zachowaniu rygorystycznego reżimu sanitarnego, są to miejsca bezpieczne zarówno dla odwiedzających, jak i dla pracowników. Obowiązek zasłaniania nosa i ust, limity w liczbie klientów, wyznaczone i kontrolowane odległości pomiędzy oczekującymi w kolejkach czy zapewnienie stałego dostępu do środków dezynfekujących minimalizują ryzyko.

Dodatkowo Empik proponuje klientom usługi, jeszcze bardziej zwiększające ich bezpieczeństwo. Należą do nich między innymi płatności bezgotówkowe czy korzystanie z kas samoobsługowych, niewymagających kontaktu z pracownikami obsługi.

Zainspiruj się, zarezerwuj i odbierz

Biorąc pod uwagę zbliżające się Święta, warto już teraz pomyśleć o prezentach dla najbliższych i zrobić zakupy z wyprzedzeniem - bezpiecznie i wygodnie. W salonach Empik można aktualnie skorzystać z wielu ofert specjalnych – między innymi z promocji „3 za 2” na książki i 30% rabatu na klocki Lego. W następnych dniach będą się pojawiać kolejne atrakcyjne promocje – od czwartku, 12 listopada, między innymi: 80% rabatu na trzecią książkę, 50% rabatu na drugą płytę i drugi film czy produkty z kolekcji świątecznych (w tym dekoracje) w promocji „3 za 2” oraz druga kartka okolicznościowa i drugi produkt do pakowania prezentów – 40% taniej. Pracownicy salonów chętnie doradzą w wyborze prezentów i zadbają o to, aby zakupy były udane i komfortowe. Inspiracje prezentowe podzielone na różne kategorie można również znaleźć na stronie: www.empik.com/prezenty i złożyć zamówienie z opcją darmowej dostawy do najbliższego salonu. Warto także zwrócić uwagę na usługę rezerwacji produktów z możliwością ekspresowego odbioru w wybranym Empiku (tzw.click&collect). Jest to idealne rozwiązanie jeśli zależy nam na czasie lub chcemy mieć pewność, że poszukiwany prezent nie zniknie z oferty. To bardzo proste - wystarczy wybrać książkę, płytę, film czy grę planszową w aplikacji Empik lub na stronie Empik.com, sprawdzić dostępność w najbliższym salonie Empik i zarezerwować, a produkt zostanie specjalnie dla nas odłożony i będzie czekać do odbioru już po dwóch godzinach!

Lista wszystkich salonów wraz z godzinami ich otwarcia dostępna jest na stronie https://www.empik.com/salony-empik

Materiał oryginalny: Wszystkie salony Empik OTWARTE - skorzystaj z superofert na Święta - Polska Times

Dodaj ogłoszenie