Zaproszenie na festyn do Parafii pw. Świętej Barbary w Wałbrzychu

Artur Szałkowski
Kościół Parafii pw. św. Barbary w Wałbrzychu
Kościół Parafii pw. św. Barbary w Wałbrzychu Artur Szałkowski
Udostępnij:
Festyn z loterią, konkursami i zabawami dla dzieci, występem zespołu muzycznego i zapleczem gastronomicznym odbędzie się w niedzielę (3 czerwca). Dochód z imprezy będzie przeznaczony na remont kościoła parafialnego.

To będzie już trzecia festyn organizowany przez Parafię pw. św. Barbary w Wałbrzychu, która funkcjonuje na terenie dzielnicy Stary Zdrój. Dwie poprzednie festyny odbyły się we wrześniu. Tym razem zapadła decyzja o jego przeniesieniu na czerwiec i połączeniu z obchodami Dnia Dziecka. Festyn rozpocznie się w niedzielę (3 czerwca) o godz. 13. na placu przy kościele, a już od godz. 10. będzie można wziąć udział w loterii fantowej. Los w cenie 5 zł i każdy wygrywa. Poza tym w trakcie festynu będzie można kupić i skosztować: domowych wypieków, żurku, pierogów, czy kiełbasek z grilla. Na festynie wystąpi zespół muzyczny, przygotowano również liczne konkursy i zabawy dla najmłodszych.

Galeria zdjęć oraz informacje o trwającym remoncie kościoła pw. św. Barbary w Wałbrzychu

Całkowity dochód z festynu parafialnego zostanie przeznaczony na kontynuowanie prac remontowych kościoła parafialnego. Obecnie w części świątyni dobiegają końca prace związane z wymianą instalacji elektrycznej. Poprzednia została zainstalowana jeszcze w latach 20. XX wieku i nie spełniała już obecnie obowiązujących norm. Nadaje się tylko na eksponat do muzeum techniki.

Senior w sieci - Internet nie tylko dla młodych KOMENTARZ

Wideo

Dodaj ogłoszenie