Zaproszenie na wielkie szant śpiewanie do Rzeczki w gminie Walim

oprac. red.
Zaproszenie na imprezę plenerową: Rzeczką szanty płyną do ośrodka Sowia Grapa w Rzeczce na terenie gminy Walim
Zaproszenie na imprezę plenerową: Rzeczką szanty płyną do ośrodka Sowia Grapa w Rzeczce na terenie gminy Walim materiał powierzony
Po ubiegłorocznym sukcesie imprezy pt. „Rzeczką szanty płyną”, w najbliższą sobotę (25 sierpnia) w ośrodku Sowia Grapa odbędzie się jej kolejna edycja. Wszyscy miłośnicy morskich opowieści w scenerii Gór Sowich mile widziani. Wstęp wolny.

Już w najbliższą sobotę (25 sierpnia) o godz. 13. w ośrodku Sowia Grapa w Rzeczce (gmina Walim), rozpocznie się kolejna edycja popularnej imprezy pt. „Rzeczką szanty płyną”. W tym roku w imprezie wezmą udział cztery zespoły. Miłośnikom morskich opowieści zaprezentują się:

- zespół Najlepszy Tim,
- zespół Banana Boat
- duet: Andrzej Korycki i Dominika Żukowska,
- zespół Jan i Klan - laureat wielu festiwali szantowych, który wystąpi w dwóch odsłonach sobotniego wieczoru

Organizatorzy imprezy zadbali nie tylko o sprawy ducha, ale również ciała. Przygotowana będzie część plenerowa z cateringiem, gdzie serwowana będzie m.in. zupa rybna. Będą także stoiska z wyrobami i pracami lokalnych wystawców i artystów. Dla najmłodszych przygotowano liczne gry i zabawy oraz upragnione malowanie buziek przez „ciocię Roxi” z Letniej Szkoły Żeglarskiej w Boszkowie, gdzie dzieciaki wspaniale spędzają czas na obozach żeglarskich.

Organizatorami „Rzeczką szanty płyną” są: gmina Walim oraz Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu przy wsparciu grona niezawodnych sponsorów.

Będzie nowe święto państwowe?

Wideo

Dodaj ogłoszenie