Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Karate Shinkyokushinkai OBI udanie zakończyli sezon!

UKKS OBI/Udany start UKKS OBI w Józefowie

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Karate Shinkyokushinkai OBI z Wałbrzycha mają za sobą kolejny bardzo udany start. Tym razem spisali się świetnie w Józefowie pod Warszawą, gdzie w niedzielę 6 czerwca odbył się Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa w Karate Kyokushin.

Wystartowało tam ponad 340 zawodników z całego kraju. Rywalizowano w formule Full Contakt z dozwolonymi wszystkimi technikami z pełną siłą.
Na Mazowsze wybrała się ekipa z klubu z Wałbrzycha z 14 zawodnikami w składzie. Wywalczyli w sumie 8 medali.
Na najwyższym stopniu podium po raz kolejny stanęła Lena Kukulska w kategorii 8-9 lat +30 kg, triumfowała też Martyna Kozdrowiecka w kategorii 10-11 lat + 40kg. Obok Martyny, na drugim stopniu podium stanęła Milena Witoń, która wystartowała w zawodach po raz pierwszy w życiu.
Drugie miejsce w turnieju zajęli też: Julia Obuchowska kat 14-15 lat +60kg oraz Dominik Obuchowski kat od 16 do nieskończonych 18 lat – 70 kg.
Co ciekawe na drugim stopniu podium stanął też Waldemar Kozdrowiecki walczący w kategorii Senior, a klub z Wałbrzycha po raz pierwszy wystawił zawodnika w tej kategorii.

Na trzecim miejscu w zawodach uplasowali się natomiast Kacper Waszak kat 10-11 lat -35 kg oraz Szymon Pomjan od 16 do nieskończonych 18 lat -65 kg.
Na wyróżnienie również zasługują Laura Kuźniarz 10 lat i Paweł Nowak 18 lat (nie skończone), którzy stoczyli bardzo dobre walki, ale niestety nie udało im się dostać do strefy medalowej.

Start w Józefowie był dla karateków z UKKS OBI Nowy ostatni m w tym sezonie. W klubie spodziewają się, że nowy sezon zmieni wiele, w startach, ich dwóch najstarszych zawodników. Zarówno bowiem Dominik Obuchowski jak i Paweł Nowak startujący w kat Junior po wakacjach wrócą już jako Seniorzy.

Trzeba podkreślić, że w sumie od końca kwietnia, kiedy to po półrocznym zamknięciu sportu, a tym samym i turniejów zawodnicy Uczniowskiego Klubu Karate Shinkyokushinkai OBI wywalczyli 5 złotych medali, 9 srebrnych oraz 16 brązowych. Przypominamy, że trenerem w klubie jest Sensei Tomasz Obuchowski oraz Sempai Agnieszka Obuchowska.

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Karate Shinkyokushinkai OBI ud...

Strefa Biznesu: Dlaczego chleb podrożał? Ile zapłacimy za bochenek?