Znamy półfinalistki konkursu Miss Dolnego Śląska 2019 - ZDJĘCIA KANDYDATEK

materiał prasowy
W sobotę (13 kwietnia) w Ibis Styles Wrocław Centrum (plac Konstytucji 3 Maja 3) odbędzie się półfinał konkursu Miss Dolnego Śląska 2019
W sobotę (13 kwietnia) w Ibis Styles Wrocław Centrum (plac Konstytucji 3 Maja 3) odbędzie się półfinał konkursu Miss Dolnego Śląska 2019 materiał prasowy
Udostępnij:
Konkurs Miss Dolnego Śląska powraca po dwóch latach przerwy. W sobotę (13 kwietnia) w Ibis Styles Wrocław Centrum (plac Konstytucji 3 Maja 3) odbędzie się półfinał konkursu podczas którego poznamy tegoroczne finalistki majowej gali finałowej!

Podczas wydarzenia 113 półfinalistek zaprezentuje się w strojach kąpielowych oraz sukienkach koktajlowych, a przed jury stanie bardzo trudne zadanie wybrania finalistek, które będą ubiegać się o tytuł najpiękniejszej mieszkanki woj. Dolnośląskiego. Podczas wydarzenia poznamy finalistki Miss Dolnego Śląska oraz Miss Dolnego Śląska Nastolatek, do których w maju dołączą finaliści konkursu Mister Dolnego Śląska.

Miss Polski to wydarzenie, które cieszy się wieloletnim doświadczeniem i niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody. Od 30 lat czuwa nad wyborem najpiękniejszej Polki. Od wielu lat finał konkursu ogólnopolskiego organizowany jest w telewizji Polsat i należy do jednego z najlepszych show telewizyjnych w Polsce, którego oglądalność w roku 2018 wyniosła pond 7 milionów widzów w trakcie grudniowej gali finałowej.

Pokolenie Z Dobry, ale szybki klient

Wideo

Dodaj ogłoszenie