Zwycięski mecz koszykarzy Górnika Trans.eu Zamek Książ!

Paweł Gołębiowski (zdjęcie ilustracyjne)
Koszykarze I-ligowego Górnika Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych w sobotę, 3 grudnia pokonali na swoim boisku 86:77 Weegree AZS Politechnika Opolska.

Koszykarze I-ligowego Górnika Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych w sobotę, 3 grudnia pokonali na swoim boisku 86:77 Weegree AZS Politechnika Opolska. Wałbrzyszanie rozpoczęli pojedynek świetnie i po pierwszej kwarcie prowadzili już 31:19. Później jednak do głosu doszli goście, zaczęli odrabiać straty i w połowie spotkania było już tylko 46:42 dla podopiecznych trenera Marcina Radomskiego. Po zmianie stron boiska, w trzeciej kwarcie, Górnik powiększył jednak przewagę do 10 punktów i już nie pozwolił odebrać sobie zwycięstwa.
Następny mecz wałbrzyszanie rozegrają 9 grudnia w Warszawie, gdzie zmierzą się o godz. 20 z KKS-em Polonią.

Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych – Weegree AZS Politechnika Opolska 86:77 (31:19, 15:23, 20:14, 20:21)

Górnik Trans.eu Zamek Książ: Kordalski 31, Majewski 14, Durski 13, Stopierzyński 11, Kruszczyński 7, Ratajczak 5, Walski 5, Sobkowiak 0.