Zwycięskie starcie Górnika Trans.eu Wałbrzych z Dzikami Warszawa! Zdjęcia

Koszykarze I-ligowego Górnika Trans.eu Wałbrzych odnieśli dzisiaj kolejne zwycięstwo. Podopieczni trenera Łukasza Grudniewskiego pokonali w hali Aqua Zdroju 80:69 Dziki Warszawa. Koszykarze ze stolicy wygrali w Wałbrzychu pierwsza kwartę (21:18), ale w drugiej części spotkania wyraźnie lepsi byli gospodarze. W efekcie na drugą połowę spotkania zespoły wychodziły przy prowadzeniu Górnika Trans.eu różnicą 11 punktów. Później przewaga wałbrzyszan jeszcze urosła. Górnik Trans.eu Wałbrzych – Dziki Wałbrzych 84:69 (18:21, 26:12, 23:20, 17:16) Górnik Trans.eu: Niedźwiedzki 17, Kruszczyński 15, Pabian 12, Cechniak 10, Durski 10, Ratajczak 8, Zywert 7, Dymała 5, Jakóbczyk 0, Jeziorowski 0.