KK Promet Wałbrzych - Spartakus Jelenia Góra 88:71

Świetna druga połowa wałbrzyszan

Koszykarze trzecioligowej drużyny KK Promet Wałbrzych pokonali we własnej hali 88:71 lidera tabeli, Spartakus Jelenia Góra. Mecz miał dwa oblicza. W pierwszych, dwóch kwartach lepsze wrażenie sprawiali goście, którzy po 20 minutach prowadzili 36:35. Po zmianie stron zdecydowanie dominowali już jednak gospodarze. Dobrze bronili, celnie rzucali z dystansu i udanie kończyli szybkie kontrataki. Momentami mecz wyglądał tak, jakby I ligowy KK Promet grał z ekipą z III ligi. Wałbrzyszanie momentami osiągnali 20 punktów przewagi.

KK Promet Wałbrzych - Spartakus Jelenia Góra 88:71 (18:21, 17:15, 29:12, 24:23)

KK Promet: Ratajczak 22, Kołodziej 18, Myślak 15, Iwański 15, Borzemski 6, Karwik 5, Olszewski 4. Łabiak 2, Kaliński 1.
Spartakus: Kiciński 16, Tokarewicz 13, Nowicki 10, Samiec 9, Jaszczur 8, Góra 5, Gniadzik 4, Adamczyk 3, Rachmiel 3.