3 z 6
Przesuń zdjęcie palcem
Legnica...
fot. Piotr Krzyżanowski

Koleje Dolnośląskie rekrutują! Zobaczcie oferty pracy KD. Szukają maszynistów, konduktorów, kasjerów, elektryków... Sprawdź wymagania

Elektryk

Legnica

OBOWIĄZKI:
– Diagnozowanie przyczyn awarii i usuwanie usterek elektrycznych
– Naprawa podzespołów elektrycznych
– Lokalizacja prostych uszkodzeń elektronicznych
– Naprawa i konserwacja pojazdów szynowych zgodnie z Dokumentacją Systemu Utrzymania

WYMAGANIA:
– Biegła obsługa mierników elektrycznych
– Umiejętność czytania schematów ideowych
– Uprawnienia energetyczne SEP
– Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
– Dyspozycyjność i chęć do pracy
– Komunikatywność
– Umiejętność pracy w zespole
– Gotowość do podnoszenia kwalifikacji
– Prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:
– stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
– atrakcyjne wynagrodzenie;
– możliwość rozwoju zawodowego;
– atrakcyjny pakiet świadczeń i benefitów;
– pracę w równoważnym systemie czasu pracy.

Zgłoszenie prosimy przesyłać na
adres: [email protected]
lub składać je osobiście w Biurze Zarządu (1. piętro).