5 z 6
Przesuń zdjęcie palcem
Legnica, Wrocław...
fot. Piotr Krzyżanowski

Koleje Dolnośląskie rekrutują! Zobaczcie oferty pracy KD. Szukają maszynistów, konduktorów, kasjerów, elektryków... Sprawdź wymagania

Rewident taboru

Legnica, Wrocław

OBOWIĄZKI:
– wykonywanie prac związanych z naprawami i przeglądami taboru kolejowego
wykonywanie oględzin technicznych taboru kolejowego
– zlecenie usunięcia usterek stwierdzonych w trakcie oględzin technicznych lub prób hamulca zespolonego
– sprawdzanie stanu technicznego pociągu przed jego wyjazdem i dopuszczeniem pociągu do jazdy
– wykonywanie wymaganych prób hamulca zespolonego
– dokonywanie bieżących napraw

WYMAGANIA:
– świadectwo kwalifikacyjne zdania egzaminu na stanowisko Rewidenta Taboru
umiejętność pracy w zespole i w warunkach stresowych
– umiejętność bardzo dobrej koncentracji,
– odpowiedzialność i zdecydowanie
– dyspozycyjność
– mile widziane dodatkowe uprawnienia ustawiacz/manewrowy

OFERUJEMY:
– Stabilną pracę.
– Umowę o pracę.
– Atrakcyjne wynagrodzenie.
– Pracowniczy benefit oraz pakiet socjalny.

Zgłoszenie prosimy przesłać na adres: [email protected]