Kolejny mecz 5. ligi małopolskiej z udziałem klubu z Biecza. Przeciwnikiem podopiecznych Mariusza Stawarza była Unia II Tarnów.

Lech Klimek
Lech Klimek
Podhalanin pewnie pokonał ekipę z Tarnowa
Podhalanin pewnie pokonał ekipę z Tarnowa Lech Klimek
Bieczanie w kolejnej konfrontacji na własnym boisku zwyciężyli w sposób bardzo przekonywający. Cztery gole i żadnego straconego to efekt dzisiejszej rywalizacji. Całe spotkanie to dominacja ekipy, z której Biecza zawodnicy na spokojnie kontrolowali przebieg rywalizacji.

Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Stadion w Bieczu wypełnił się widzami którzy mieli powody do zadowolenia.

Pierwsza bramka padła już w ósmej minucie spotkania a zdobył ją Damian Lubera. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się kolejnym trafieniem bieczan. w 45 minucie spotkania na listę strzelców wpisał się Kamil Tyrka. Po przerwie tuż po wznowieniu gry, w 46 minucie, na 3:0 wynik podwyższył Adrian Ferreira da Silva. W 64 minucie spotkania swoje drugie trafienie zapisał na koncie Damian Lubera.

Dzięki ostatniej zdobyczy i potknięcia sąsiadującego w tabeli Dunajca Nowy Sącz, Podhalanin zwiększył przewagę nad drugim zespołem do 7 punktów. W tym momencie ma ich 45 i samodzielnie przewodzi rozgrywkom grupy wschodniej 5. ligi małopolskiej.

Kolejnym przeciwnikiem bieckiej jedenastki będzie Sandecja II Nowy Sącz, z którą przyszło im się mierzyć początkiem września ubiegłego roku. Wtedy padł wynik 3:0 dla bieczan.