5 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Łukasz Gdak (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy (z PUP)! Zobacz może znajdziesz coś dla siebie!

LIDER ZMIANY

Miejsce pracy:
1 Maja 64, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Ochrona fizyczna mienia, obchody kontrolne, monitoring, kierowanie zmianą.

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymiar etatu:
nie dotyczy
Zmianowość:
nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
nie dotyczy
Liczba godzin pracy w miesiącu:
nie dotyczy

Data rozpoczęcia:
02.11.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 20,3 PLN System pracy w ruchu ciągłym 24/48.

System wynagradzania:
nie dotyczy

Zawód:
pracownik ochrony fizycznej

Zatrudnienie od zaraz:
TAK

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Wykształcenie średnie, wyższe mile widziane. Podstawowa znajomość j. angielskiego mile widziana. Minimum rok doświadczenia w ochronie, mile widziane doświadczenie jako lider zmiany lub pracownik monitoringu. Wpis Kwalifikowanego Pracownika Ochrony Fizycznej.

Pracodawca:
"JUWENTUS" AGENCJA OCHRONY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Poloneza 91, 02-826 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Osoba do kontaktu:
Magdalena Kowalik
Numer telefonu:
695 220 539
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Cv
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
3
w tym dla niepełnosprawnych:
2

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE