MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
6 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Adam Wojnar (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy (z PUP)! Zobacz może znajdziesz coś dla siebie!

PIELĘGNIARKA/POŁOŻNA

Miejsce pracy:
Ludwika Waryńskiego, 58-370 Boguszów-Gorce, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Stałe czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci.
Stała współpraca z opiekunami w zakresie opieki nad dzieckiem.
Korzystanie z posiadanej wiedzy i umiejętności w celu zagwarantowania dzieciom właściwej opieki pielęgnacyjnej. Obserwacja dzieci pod kątem rozwoju psychomotorycznego i stanu zdrowia.
Wczesne reagowanie na niepokojące objawy ze strony zdrowia dziecka.
Udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej.
Utrzymywanie kontaktu z rodzicami w zakresie problemów pielęgnacyjnych, udzielanie wskazówek i porad.
Kształtowanie postaw prozdrowotnych wśród dzieci, rodziców i personelu żłobka.
Prowadzenie wymaganej dokumentacji.
Prowadzenie analizy zachorowalności wśród dzieci.
Współudział w planowaniu jadłospisu.
Udział w kontrolach Sanepidu.
Nadzór nad stanem higienicznym pomieszczeń kuchennych i magazynowych.
Prowadzenie apteczki.
Terminowe sporządzanie roztworów dezynfekujących oraz instruowanie pracowników w zakresie ich stosowania.
Prowadzenie ewidencji badań okresowych i książeczek zdrowia pracowników.
zgodnie z informacją zawartą na stronie: https://bip.zm1.boguszow-gorce.pl

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Warunki świadczenia pracy:

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
21.11.2022
Data zakończenia pracy:
01.01.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 4 200 do 4 400 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
pielęgniarka

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat), kierunek: pielegniarstwo

Pracodawca:
Żłobek Miejski Nr 1 w Boguszowie-Gorcach
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Ewa Sawaryn
Numer telefonu:
604 282 448
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV, list motywacyjny
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE