3 z 10
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Janusz Wójtowicz (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy (z PUP). Zobaczcie

MONTER SIECI WODNYCH I KANALIZACYJNYCH (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY - UZUP. STANU ZATRUDNIENIA)

Miejsce pracy:
Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Zgody z wnioskiem

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
10.01.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 3 010 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

Zatrudnienie od zaraz:
TAK

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Oferta przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 30 r.ż. zarejestrowanych w PUP w Wałbrzychu.

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu

Adres:
Ogrodowa 5b, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Osoba do kontaktu:
Kontakt osobisty z doradcą klienta

Numer telefonu:
748407300

Język aplikacji:
polski

Wymagane dokumenty:
skierowanie

Sposób kontaktu / przekazania dokum.:

Liczba miejsc pracy:
1

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
TAK