4 z 10
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Krzysztof Szymczak (zdjecie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy (z PUP). Zobaczcie

SZWACZ

Miejsce pracy:
Henryka Sienkiewicza 36, 59-420 Bolków, powiat: jaworski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Szycie proste, zszywanie boków kurtki, naszycie rzepa.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
07.02.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 3 010 PLN Dowóz pracownika do Bolkowa samochodem osobowym nieodpłatnie.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
szwaczka maszynowa

Typ propozycji:
praca stała

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Umiejętność szycia na stębnówce.

Pracodawca:
Firma "Iren" Kwaśniewicz Irena

Adres www:
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy

Adres:

Osoba do kontaktu:
Irena Kwaśniewicz
Numer telefonu:
509 402 865
Język aplikacji:
polski