5 z 10
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Tomasz Czachorowski (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy (z PUP). Zobaczcie

POMOCNIK TRAKOWEGO

Miejsce pracy:
Hoża 10, 58-330 Jedlina-Zdrój, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
ofj1/22Gł
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
10.01.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 3 500 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
operator maszyn do produkcji wyrobów drewnianych

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe

Zawód:
Operator maszyn do produkcji wyrobów drewnianych