MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
6 z 13
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Adrian Wykrota (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy. Zobacz co, gdzie i za ile!

ASYSTENT PROJEKTANTA KONSTRUKCJI ŻELBETOWYCH

Miejsce pracy:
Szkolna 5/3, 58-350 Sokołowsko, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Praca w biurze konstrukcyjno - projektowym.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.09.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 3 300 do 10 500 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
pozostali inżynierowie budownictwa

Typ propozycji:
praca stała

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat), techniczne

Umiejętności i uprawnienia:
program ISBCAD

Wymagania pożądane
Znajomość języków:
niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pracodawca:
PROMAG MAGDALENA WIECIECH

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
1-go Maja 140a/2, 58-305 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:
Magdalena Wieciech
Numer telefonu:
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV, świadectwa pracy
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Liczba miejsc pracy:
1

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE