5 z 13
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Andrzej Banaś (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy. Zobacz co, gdzie i za ile!

PSYCHOLOG

Miejsce pracy:
Wyzwolenia 20/22/24, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
- świadczenie pracy,
- znajomość i przestrzeganie przepisów, norm, regulaminów, zarządzeń i instrukcji
z zakresu organizacji, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przeciwpożarowych,
- znajomość i przestrzeganie przepisów dotyczących wykonywanej pracy w zakresie zajmowanego stanowiska,
- znajomość zakresu działania współpracowników w celu ich możliwości zastępowania,
- zorganizowanie swojej pracy w sposób zabezpieczający wykonywanie przydzielonych zadań,
- właściwe i terminowe wykonywanie powierzonych czynności zgodnie z obowiązującymi przepisami i zarządzeniami oraz poleceniami przełożonego,
- subordynacja wobec swojego bezpośredniego przełożonego oraz życzliwość wobec współpracowników,
- powiadamianie swojego bezpośredniego przełożonego o wszelkiego rodzaju nadużyciach na szkodę PCPR

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
09.09.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 3 670 PLN Godzina zakończenia pracy 15:30
Wynagrodzenie zasadnicze + wysługa lat
System wynagradzania:
Ryczałtowy

Zawód:
psycholog

Typ propozycji:
praca stała

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Umiejętność pracy w zespole, samodzielność myślenia i działania. Uregulowany stosunek do służby wojskowej (dotyczy mężczyzn).

Pracodawca:
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Joanna Wincek
Numer telefonu:
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Szczegółowe informacje o konkursie zgodnie z ogłoszeniem na stronie https://pcpr.walbrzych.pl w zakładce Praca
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE