3 z 14
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Andrzej Banaś (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i powiecie (z PUP). Zobaczcie co, gdzie i za ile!

PRACOWNIK FIZYCZNY

Miejsce pracy:
Gwarków 28, 58-305 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Produkcja, regeneracja palet.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
05.11.2021

Wynagrodzenie brutto:
od 3 500 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
robotnik gospodarczy

Typ propozycji:
praca stała

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe