MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
10 z 12
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Archiwum naszemiasto

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i powiecie (z PUP). Zobaczcie co, gdzie i za ile!

POLICJANT

Miejsce pracy:
Mazowiecka 2, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Ochrona życia i zdrowia ludzi oraz mienia przed bezprawnymi zamachami naruszającymi te dobra, ochrona bezpieczeństwa porządku publicznego, w tym zapewnienie spokoju w miejscach publicznych oraz środkach publicznego transportu i komunikacji publicznej, w ruchu drogowym, inicjowanie i organizowanie działań mających na celu zapobieganie popełnianiu przestępstw i wykroczeń oraz zjawiskom kryminogennym i współdziałanie w tym zakresie z organami państwowymi, samorządowymi i organizacjami społecznymi, wykrywanie przestępstw i wykroczeń oraz ściganie ich sprawców.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
30.12.2021

Wynagrodzenie brutto:
od 4 000 do 5 600 PLN Po ukończeniu 3 miesięcznego kursu podstawowego: wynagrodzenie od 3880 netto do 4220 netto.

Praca w godzinach w godz. 6-14, 14-22, 22-6 od poniedziałku do niedzieli, w wolne ustawowo dni.

Dofinansowanie do kosztów dojazdów oraz dofinansowanie związane z brakiem mieszkania.

Miejsce pracy Wałbrzych, Głuszyca, Boguszów-Gorce.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
policjant służby prewencji

Typ propozycji:
praca stała

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Wymagane: polskie obywatelstwo, nieposzlakowana opinia, zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której należy się podporządkować, uregulowany stosunek do służby wojskowej, korzystanie z pełni praw publicznych. Ponadto przyszły policjant nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe i powinien dawać rękojmię zachowania tajemnicy służbowe.

Pracodawca:
Komenda Wojewódzka Policji w Wałbrzychu

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:

Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Dokumenty należy składać osobiście w
Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu
ul. Mazowiecka 2, 58-300 Wałbrzych

podanie o przyjęcie do służby adresowane do Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu ze wskazaniem jednostki Policji, w której kandydat chce pełnić służbę, wypełniony czytelnie kwestionariusz osobowy kandydata do służby, kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe np.: świadectwo ukończenia szkoły średniej, dyplom uzyskania tytułu licencjata lub magistra (oryginały do wglądu), kserokopie świadectw pracy lub służby z poprzednich miejsc pracy lub służby (oryginały do wglądu), oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych, oświadczenie kandydata o posiadaniu tatuażu, książeczka wojskowa, kandydaci muszą mieć uregulowany stosunek do służby wojskowej, tzn. posiadać status "przeniesiony do rezerwy". Fakt ten winien być odnotowany w książeczce wojskowej.
Wszystkie wymagane dokumenty można otrzymać bezpośrednio w Komendzie Miejskiej w Wałbrzychu lub na stronie:
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście

Liczba miejsc pracy:
2