MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
11 z 12
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Karol Makurat (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i powiecie (z PUP). Zobaczcie co, gdzie i za ile!

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ, CHOREJ, NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Miejsce pracy:
Forteczna 28/35, 58-316 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Opieka nad osobą starszą chodzącą lub leżącą.

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.01.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 19,7 PLN

System wynagradzania:
nie dotyczy

Zawód:
opiekun osoby starszej

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe

Wymagania dodatkowe
zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą, chorą, niepełnosprawną chodzącą lub leżącą (może być nieudokumentowane).

Pracodawca:
Fundacja Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Feniks" w Wałbrzychu

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:

Osoba do kontaktu:
Ewa Mizgalska
Numer telefonu:
663 171 113
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV, list motywacyjny, świadectwa pracy
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
4