MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
6 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Janusz Wójtowicz (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i powiecie (z PUP). Zobaczcie co, gdzie i za ile!

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH

Miejsce pracy:
58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Roboty hydrauliczne wewnętrzne i zewnętrzne.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
17.12.2021

Wynagrodzenie brutto:
od 20 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką godzinową

Zawód:
monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Zatrudnienie od zaraz:
TAK