MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
5 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Dariusz Gdesz (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i powiecie (z PUP). Zobaczcie co, gdzie i za ile!

PRACOWNIK PRODUKCYJNY PRZY LINII RECYCLINGOWEJ

Miejsce pracy:
Sportowa 13, 58-305 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Obsługa linii produkcyjnej do recyklingu.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.01.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 5 000 do 6 000 PLN 3 miesięczny okres próbny z możliwością zatrudnienia na czas nieokreślony.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Mile widziane uprawnienia na wózki jezdniowe (UDT). Pracodawca preferuje osoby, które "nie porzuciły zatrudnienia"

Pracodawca:
Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług A.L.V."Link" Sp. z o.o.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Anna Wawrzyniak
Numer telefonu:
606 383 644
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV, świadectwa pracy, uprawnienia
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
3