4 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Jacek Smarz (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i powiecie (z PUP). Zobaczcie co, gdzie i za ile!

MŁODSZY ASYSTENT

Miejsce pracy:
Armii Krajowej 35c, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie czynności zapobiegawczego i bieżącego nadzoru sanitarnego w zakresie chorób zakaźnych i wywołanych nimi sytuacji kryzysowych, przeprowadzenie wywiadów i dochodzeń epidemiologicznych, kontrola placówek lecznictwa, obsługa programów komputerowych i systemów informatycznych.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
21.12.2021

Wynagrodzenie brutto:
od 4 000 PLN Wynagrodzenie podstawowe + premia regulaminowa + dodatek stażowy.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
pozostali specjaliści ochrony zdrowia gdzie indziej niesklasyfikowani

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat), kierunek: bilogia, ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo, farmacja

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Dobra organizacja pracy własnej,umiejętność pracy w zespole. Biegła znajomość obsługi komputera. Sumienność i dokładność w wypełnianiu powierzonych obowiązków, umiejętność logicznego formułowania treści pism urzędowych.

Pracodawca:
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Wałbrzychu

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Katarzyna Hajkowska
Numer telefonu:
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV, list motywacyjny
Oświadczenie w wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w liście motywacyjnym lub innych załączonych dokumentach jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO.
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Liczba miejsc pracy:
1