3 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Praca w Wałbrzychu, ul. Poznańska 8

Zakres obowiązków:...
fot. pixabay.com

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu! Zobaczcie, ile można zarobić [WARUNKI I ZAROBKI]

Nauczyciel wspomagający dziecko z autyzmem

Praca w Wałbrzychu, ul. Poznańska 8 Zakres obowiązków: Praca z dzieckiem autystycznym w klasie I, pomoc w nauce i funkcjonowaniu w szkole. Wymiar etatu: 10 godzin tygodniowo. Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony Zmianowość: jedna zmiana Liczba godzin pracy w tygodniu: 40 Liczba godzin pracy w miesiącu: 160 Data rozpoczęcia: 01.10.2019 Wynagrodzenie brutto: od 2 782 PLN wynagrodzenie zgodne z stopniem awansu zawodowego oraz wymiarem etatu System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną Zawód: nauczyciel nauczania początkowego Typ propozycji: praca stała Wymagania Wymagania konieczne Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: nauczanie jako nauczyciel wspomagający