4 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Uczniowska 36, Wałbrzych,
Zakres obowiązków:...
fot. pixabay.com

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu! Zobaczcie, ile można zarobić [WARUNKI I ZAROBKI]

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Uczniowska 36, Wałbrzych, Zakres obowiązków: Montaż, prace produkcyjne, kontrola jakości Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony Zmianowość:trzy zmiany Liczba godzin pracy w tygodniu: 40 Liczba godzin pracy w miesiącu: 160 Data rozpoczęcia: 25.09.2019 Wynagrodzenie brutto: od 2 300 PLN wynagrodzenie zasadnicze + do 500 zł/brutto premii godziny pracy 6-14; 14-22; 22-6 System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną Zawód: pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle Wymagania konieczne Wykształcenie: podstawowe Pozostałe wymagania: Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych zdolności manualne