5 z 13
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Abdrzej Banaś (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy z Wałbrzycha i okolic (Z PUP). Zobaczcie!

OPIEKUN NOCNY

Miejsce pracy:
Strzegomska 20 i 41, 58-308 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Wspomaganie wychowawcy nocnego w opiece nad wychowankami placówki w porze nocnej.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu:
0.75
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
30
Liczba godzin pracy w miesiącu:
120

Data rozpoczęcia:
12.05.2022
Data zakończenia pracy:
30.06.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 2 720 PLN Praca na 7/8 etatu
Wynagrodzenie zasadnicze + dodatki

Praca w godz. 22.00-06.00

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
dozorca

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
5 lat stażu pracy

Pracodawca:
Dolnośląski Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Wałbrzychu
Krótki opis działalności gospodarczej:
Z dniem 01.09.2019 uległa zmiane nazwa z Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Wałbrzychu na Dolnośląski Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Wałbrzychu

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:

Osoba do kontaktu:
Beata Lempert
Numer telefonu:
74 842 61 28
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV, dokumenty kwalifikacyjne - ksero
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1