MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
6 z 13
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Abdrzej Banaś (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy z Wałbrzycha i okolic (Z PUP). Zobaczcie!

NAUCZYCIEL FIZYKI

Miejsce pracy:
Strzegomska 20 i 41, 58-308 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Praca z młodzieżą niedostosowaną społecznie

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu:
0.05
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
2
Liczba godzin pracy w miesiącu:
8

Data rozpoczęcia:
01.09.2022
Data zakończenia pracy:
31.08.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 350 PLN Wynagrodzenie zasadnicze + dodatk (za 2/18 etatu).

Zatrudnienie zgodnie z Kartą Nauczyciela
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
nauczyciel przedmiotu w szkole ponadpodstawowej
Typ propozycji:

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: resocjalizacja lub socjoterapia

Zawód:
Nauczyciel przedmiotu w szkole ponadpodstawowej (wymagany staż - lata: 5)

Pracodawca:
Dolnośląski Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Wałbrzychu

Krótki opis działalności gospodarczej:
Z dniem 01.09.2019 uległa zmiane nazwa z Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Wałbrzychu na Dolnośląski Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Wałbrzychu

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Beata Lenoert
Numer telefonu:
74 842 61 28
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV, dokumenty kwalifikacyjne - ksero
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1