5 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Jacek Smarz (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy z Wałbrzycha i okolic (z PUP). Zobaczcie co, gdzie i za ile!

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Miejsce pracy:
ALEJA WYŚCIGOWA 6, 02-681 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
PRACA ZDALNA.

Obsługa klienta sklepu internetowego poprzez:
a/ infolinię (połączenia przychodzące),
b/ chat na stronie internetowej sklepu,
c/ email.
Odpowiadanie na zapytania Klientów dotyczących zamówień, produktów dostępnych na naszej stronie internetowej, realizacja zamówienia, pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z zamówieniem / płatnością, itp.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

miar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.07.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 3 500 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
pracownik centrum obsługi telefonicznej (pracownik call center)

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie ogólnokształcące

Znajomość języków:
angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
doświadczenie w obsłudze klienta - bezpośredniej lub telefonicznej (doświadczenie w pracy w call center będzie dużym atutem profesjonalne podejście do pracy (każdy klient jest tak samo ważny i każdy otrzyma pomoc z takim samym zaagażowaniem) pozytywne nastawienie, życzliwość komunikatywna znajomość języka angielskiego - sporadyczny kontakt z anglojęzycznymi klientami

Pracodawca:
AZAGROUP SPÓŁKA AKCYJNA

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Martyna Pazdyga
Numer telefonu:
885 558 540
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV, list motywacyjny (mile widziany)
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
2
w tym dla niepełnosprawnych:
2

Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE