MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
6 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Adrian Wykrota (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy z Wałbrzycha i okolic (z PUP). Zobaczcie co, gdzie i za ile!

PRACOWNIK BIUROWY (PRACE INTERWENCYJNE ALGORYTM)

Miejsce pracy:
Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Zgodny z wnioskiem

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
15.07.2022
Data zakończenia pracy:
14.04.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 3 010 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
pracownik biurowy

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Oferta przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP w Wałbrzychu.

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu
Nazwa urzędu pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Adres:
Ogrodowa 5b, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:
Kontakt osobisty z doradcą klienta
Numer telefonu:
74 840 73 00
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
skierowanie
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
TAK
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE