6 z 10
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Anna Kaczmarz (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy z Wałbrzycha i okolicy (propozycje PUP). Zobaczcie co, gdzie i za ile!

PALACZ C.O.

Miejsce pracy:
Poznańska 8, 58-303 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Palenie w piecu.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.11.2021

Wynagrodzenie brutto:
od 2 800 PLN Wynagrodzenie podstawowe + wysługa lat + premia.
Praca w godz. 6-14, 14-22, 22-6

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
palacz wodnych rusztowych kotłów centralnego ogrzewania

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie ogólnokształcące

podstawowe

zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Uprawnienia do palenia w piecach c.o.

Pracodawca:
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. A i Cz. Centkiewiczów

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:

Osoba do kontaktu:
Dagmara Pawlicka
Numer telefonu:
74 842 35 44
[email protected]
Język aplikacji:
polski