MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
7 z 10
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Andrzej Banaś (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy z Wałbrzycha i okolicy (propozycje PUP). Zobaczcie co, gdzie i za ile!

OBSŁUGA KLIENTA W J. ANGIELSKIM

Miejsce pracy:
Wrocławska 113, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Mailowa obsługa klienta w j. angielskim, przygotowywanie projektów do zamówienia klienta.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
18.10.2021

Wynagrodzenie brutto:
od 4 800 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
pracownik centrum elektronicznej obsługi klienta

Typ propozycji:
praca stała

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie ogólnokształcące

Znajomość języków:
angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Dobra znajomość komputera (program MS office word, excel), mile widziana znajomość programy CorelDraw.

Pracodawca:
"Bartoszewicz & Bartoszewicz" S.C.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:

Osoba do kontaktu:
Marta Schab
Numer telefonu:
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Cv - w języku angielskim (rozmowa kwalifikacyjna w j. angielskim).
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Liczba miejsc pracy:
1