3 z 10
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Dariusz Gdesz (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy z Wałbrzycha i okolicy (z PUP). Zobaczcie co, gdzie i za ile!

SPRZEDAWCA

Miejsce pracy:
11 Listopada 7A, 58-302 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Obsługa kasy fiskalnej.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
ruch ciągły
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
03.01.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 3 010 PLN Możliwość podjęcia pracy na 1/2 etatu.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
sprzedawca*

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe

Pracodawca:
Zakład Handlu i Usług "Komex" Waldemar Stram

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Wilcza 48, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Osoba do kontaktu:
Waldemar Stram

Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Cv
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście

Liczba miejsc pracy:
2