4 z 10
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Jecek Smarz (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy z Wałbrzycha i okolicy (z PUP). Zobaczcie co, gdzie i za ile!

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU

Miejsce pracy:
Wojska Polskiego 6, 58-310 Szczawno-Zdrój, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Pozyskiwanie i obsługa klientów indywidualnych i grupowych, administracja marketingiem, sprzedaż bezpośrednia usług / towarów.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
03.01.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 3 400 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
specjalista do spraw marketingu i handlu

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat), kierunek: marketing

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziane doświadczenie w zawodzie wysokie umiejętności organizacyjne, odpowiedzialność, samodzielność, kreatywność

Pracodawca:
"Uzdrowisko Szczawno-Jedlina" S.A.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:

Osoba do kontaktu:
Numer telefonu:
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV, świadectwa pracy
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Liczba miejsc pracy:
1