4 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Najnowsze oferty pracy z Wałbrzycha i okolicy (z PUP). Zobaczcie!

KIEROWNIK WYDZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy:
Wyzwolenia 39, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Sprawowanie kontroli i nadzoru nad pracami wykonywanymi przez pracowników warsztatu elektrycznego, eksploatacja, konserwacją i remontami urządzeń elektroenergetycznych, mechanicznych oraz urządzeń gospodarki cieplnej, nadzór nad terminowym wykonywaniem pomiarów ochronnych, analiza zużycia energii i wskaźników energetycznych obiektów produkcyjnych, planowanie zaopatrzenia na części zmienne, śledzenie użycia części zamiennych. Analizowanie słabych punktów w swoim obszarze oraz inicjowanie działań korygujących i doskonalących. Utrzymywanie i aktualizowanie dokumentacji stosowanej przez Wydział.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
13.02.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 5 900 PLN Do wynagrodzenia doliczone jest 10% premii brutto + dodatek funkcyjny od 12 do 30%.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
kierownik utrzymania ruchu

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne (związane z mechaniką, budową maszyn, elektryką, lub pokrewne).

Pracodawca:
Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Anna Krasicka
Numer telefonu:
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE