5 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Dariusz Gdesz (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy z Wałbrzycha i okolicy (z PUP). Zobaczcie!

PORTIER

Miejsce pracy:
pl. Teatralny 1, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
1. Wydawanie i przyjmowanie kluczy pracownikom, wyłącznie do pomieszczeń związanych z ich wykonywaną pracą.
2. Prowadzenie ścisłej ewidencji w Książce pobierania i zdawania kluczy.
3. Dokonywanie i przełączanie połączeń telefonicznych,
4. Prowadzenie według ściśle określonego wzoru Książki raportów, odnotowując w niej wszelkie zdarzenia podczas zmiany.
5. Wpuszczanie na teren Teatru uprawnionych pojazdów samochodowych lub uzgodnionych z Dyrekcją do ich przebywania.
6. Zamykanie i otwieranie bramy wjazdowej wszystkim samochodom uprawnionym do wjazdu na teren Teatru.
7. W określonych porach, zapalnie i wygaszanie oświetlenia zewnętrznego Teatru.
8. Przechowywanie list obecności (poza godzina służbowymi) i wykładanie ich do podpisu codziennie o godz. 7.00.
9. Dokonywanie obchodu obiektów Teatru:
a) Po godz. 16.00, ze szczególnym zwróceniem uwagi na zamknięcie wszystkich drzwi i okien oraz sprawdzeniu wyłączenia odbiorników prądu ( grzejniki, czajniki, oświetlenie).
b) Przed zmierzchem włączanie oświetlenia zewnętrznego obiektów Teatru.
c) W godz. od 16.00 do 21.00 dokonywanie obchodu obiektów i pomieszczeń Teatru co 1 godzinę.
d) O świcie wyłączanie oświetlenia zewnętrznego obiektów.
1. W razie pożaru, kradzieży lub innych zagrożeń, natychmiastowe alarmowanie właściwych organów bezpieczeństwa ( pogotowie ratunkowe, straż pożarna, straż miejska, policja) oraz Dyrekcję lub kierownictwo Teatru.
2. Znajomość obecnego repertuaru Teatru i w razie potrzeby udzielanie niezbędnych informacji dot. repertuaru i spektakli.
3. Wykonywanie prac porządkowych na terenie Teatru.( odśnieżanie, zamiatanie, itp.)
4. Posiadanie umiejętności obchodzenia się z podręcznym sprzętem gaśniczym i z udzielaniem podstawowej pierwszej pomocy.
5. Włączenie i wyłączenie stref przeciwpożarowych systemu SAP ( Dużej Sceny i Sceny Kameralnej) podczas spektakli lub prób w którym się używa dymnic lub urządzeń powodujących włączenie się systemu przeciwpożarowego
6. Przestrzeganie przepisów BHP i p. poż.
7. Stosowanie się do wszelkich wydanych zarządzeń i poleceń Dyrekcji i kierownika Teatru.
8. Podczas silnych wiatrów ściągnięcie banerów reklamowych z konstrukcji przy ulicy oraz parasoli ogrodowych z ogródka oraz przed budynkiem Domu Aktora.
9. Wydawanie i pobieranie kluczy do pokoi gościnnych twórcom, aktorom zgodnie z listą noclegową oraz ich wpisywanie do książki zakwaterowania.
10. Okresowo sprawdzenie pracy kotłów gazowych w kotłowni teatru oraz dopuszczenie wody do układu.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę w zastępstwie

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
23.02.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 3 500 PLN
Praca w godzinach 5:00-13:00, 13:00-21:00, 21:00-5:00

Praca również w weekendy

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
portier

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
zasadnicze zawodowe

średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Doświadczenie na stanowisku portiera.

Pracodawca:
Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Danuta Marosz
Numer telefonu:
74648 83 10
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV, list motywacyjny
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE