3 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Najnowsze, z grudnia, oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy (z PUP)!

PIELĘGNIARKA

Miejsce pracy:
Ofiar Katynia 3-5, 58-310 Szczawno-Zdrój, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Całościowa opieka nad pacjentem, prowadzenie dokumentacji medycznej, edukacja pacjenta.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
15.12.2023
Data zakończenia pracy:
14.03.2024

Wynagrodzenie brutto:
od 5 965,38 PLN
Praca w godzinach od 7-19 i 19-7.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
pielęgniarka

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie zawodowe, medyczne

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Wymagane doświadczenie zawodowe na stanowisku pielęgniarka.

Pracodawca:
"Sanatoria Dolnośląskie" Sp. z o.o.
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Parkowa 3, 58-350 Sokołowsko, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:
Agnieszka Zielińska
Numer telefonu:
746642630
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV, LIST MOTYWACYJNY
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Data dodania:
05.12.2023
Data aktualizacji:
Data ważności:
05.01.2024

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE