4 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Najnowsze, z grudnia, oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy (z PUP)!

SAMODZIELNA KSIĘGOWA

Miejsce pracy:
Wyzwolenia 39, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie rozrachunków spółki, przygotowanie i weryfikacja dokumentów księgowych, księgowanie dokumentów, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, kontrola rozrachunków i płatności, przygotowywanie i dokonywanie płatności, księgowanie wyciągów bankowych, bieżąca analiza kont księgowych, sporządzanie sprawozdawczości dla GUS, udział w zamknięciach miesięcznych, kwartalnych i rocznych, sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z UOR, segregacja i archiwizacja dokumentów.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
04.12.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 3 900 PLN Wynagrodzenie + minimum 10% premii.
Praca w godzinach: 7-15.

Pracodawca oferuje:
Zatrudnienie: umowę o pracę na 3 miesiące okresu próbnego z możliwością przedłużenia.
Stabilne warunki zatrudnienia.
Pakiet medyczny.
Pakiet sportowy.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
księgowy

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat)

średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania
Staż pracy ogółem:
lata: 5

Inne wymagania:
Wykształcenie min. średnie lub wyższe o kierunku ekonomicznym lub rachunkowość i finanse. Minimum 5 lat doświadczenia. Znajomość zasad rachunkowości.

Pracodawca:
Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Anna Krasicka
Numer telefonu:
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV z dopiskiem na jakie stanowisko aplikuje kandydat
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Data dodania:
04.12.2023
Data aktualizacji:
05.12.2023
Data ważności:
04.01.2024

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE