5 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Dariusz Gdesz (zdjęcie ilustracyjne)

Nowy rok i nowe oferty pracy. Zobaczcie jakie są propozycje z Wałbrzycha i okolicy!

ELEKTROMECHANIK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU.

Miejsce pracy:
Stacyjna 16, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych,

Zakres obowiązków:
Wykonywanie okresowych przeglądów technicznych.
Instalacja, konserwacja i naprawa urządzeń produkcyjnych, usuwanie awarii.
Utrzymanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w efektywności technicznej.
Współpraca z pracownikami hali produkcyjnej w zakresie realizowanych zleceń.
Montaż, konserwacja i naprawa urządzeń technicznych i maszyn produkcyjnych.
Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy.
Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
Prywatną opiekę medyczną Luxmed
Zakładowy Funduszu Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do karty Multisport,
Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
23.01.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 6 000 PLN Praca w godzinach: 6:00-14:00, 14:00- 22:00, 22:00-06:00, zdarzają się nadgodziny i praca w weekend.

Dojazdy dla osób z okolic Wałbrzycha (np. Boguszów Gorce, Kamienna Góra, Witków, Czarny Bór).
Docelowo praca w nowej lokalizacji firmy przy ul. Uczniowskiej 30.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie zawodowe, kierunek: elektromechanik, elektryk, mechanik lub pokrewne

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Mile widziane: - uprawnienia SEP - znajomość wtryskarek firmy Engel oraz robotów przemysłowych KUKA - doświadczenie w naprawach wtryskarek firmy Engel - doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w branży motoryzacyjnej, - prawo jazdy kat B - znajomość języka angielskiego / niemieckie - gotowość do wyjazdów służbowych Mile widziane doświadczenie na produkcji w firmach produkcyjnych z branży automotive.

Pracodawca:
"Joysoquin Automotive Systems Polska" Sp. z o.o. ("Quin Polska" Sp. z o.o.)

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Stacyjna 16, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:
Ewa Sobolewska -Tworek
Numer telefonu:
609-918-007
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Cv
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
3
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE