MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
6 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Paweł Gołębiowski (zdjęcie ilustracyjne)

Nowy rok i nowe oferty pracy. Zobaczcie jakie są propozycje z Wałbrzycha i okolicy!

MISTRZ DZIAŁU PRODUKCYJNEGO

Miejsce pracy:
Stacyjna 16, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych,

Zakres obowiązków:
Zarządzanie zespołem pracowników i odpowiedzialność za realizację nałożonych celów produkcyjnych i jakościowych.
Nadzór nad stanowiskowymi instrukcjami pracy.
Nadzór nad zachowaniem obowiązujących standardów.
Spełnienie wymagań BHP i ochrony środowiska.
Ewidencjonowanie czasu pracy pracowników, odpowiedzialność za wymaganą ilość pracowników na danym stanowisku pracy.
Ciągłe doskonalenie kwalifikacji podległych pracowników na podległym dziale.
Ciągłe doskonalenie podległych procesów.
Nadzór nad utrzymaniem prawidłowego stanu maszyn i urządzeń na zarządzanym dziale.
Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie.

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
Prywatną opiekę medyczną Luxmed
Zakładowy Funduszu Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do karty Multisport,
Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
23.01.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 4 000 PLN Praca w godzinach: 6:00-14:00, 14:00- 22:00, 22:00-06:00, zdarzają się nadgodziny i praca w weekend.
Dojazdy dla osób z okolic Wałbrzycha (np. Boguszów Gorce, Kamienna Góra, Witków, Czarny Bór).
Docelowo praca w nowej lokalizacji firmy przy ul. Uczniowskiej 30.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
mistrz produkcji w przemyśle samochodowym

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie zawodowe

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Wykształcenie kierunkowe średnie zawodowe (wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem). Mile widziana znajomość języka angielskiego. Doświadczenie w pracy na działach produkcyjnych. Umiejętność zarządzania podległym zespołem, efektywne przekazywanie wiedzy, informacji oraz egzekwowania realizacji poleceń oraz obowiązujących standardów i procedur. Umiejętność organizacji pracy oraz planowanie pracy na poszczególnych stanowiskach. Orientacja na wyniki, realizacja wyznaczanych celów oraz ciągłe doskonalenie. Zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy. Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego. Umiejętność pracy w grupie, wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne. Otwartość na nowe technologie, duża inicjatywa i kreatywnoś. Mile widziane doświadczenie na produkcji w firmach produkcyjnych z branży automotive.

Pracodawca:
"Joysoquin Automotive Systems Polska" Sp. z o.o. ("Quin Polska" Sp. z o.o.)

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Stacyjna 16, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych
Osoba do kontaktu:
Ewa Sobolewska-Tworek
Numer telefonu:
609-918-007
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Cv
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE