MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
3 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy z ostatnich dni (z PUP)! Zobaczcie!

RATOWNIK MEDYCZNY

Miejsce pracy:
Bolesława Chrobrego 31, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Rejestrowanie dawców wielokrotnych oraz kandydatów na dawcę.
Prowadzenie dokumentacji krwiodawców.
Pobieranie próbek krwi do badań laboratoryjnych.
Rejestrowanie badań i wprowadzanie danych do systemu komputerowego.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.06.2024

Wynagrodzenie brutto:
od 5 966 PLN
Praca w godzinach: 7:00 do 14:35 w systemie równoważnym czasu pracy.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
ratownik medyczny

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie zawodowe

średnie zawodowe 4-letnie

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Wykształcenie co najmniej średnie w zawodzie ratownika medycznego. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Tytuł zawodowy ratownika medycznego i realizacja obowiązków doszkalania zawodowego.

Pracodawca:
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:

Osoba do kontaktu:
Katarzyna Gołek
Numer telefonu:
74 664 63 27
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV, list motywacyjny, świadectwo pracy, dokumenty potwierdzające kwalifikacje i doświadczenie zawodowe.
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Data dodania:
09.05.2024
Data aktualizacji:
Data ważności:
17.05.2024

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE