MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
4 z 10
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy z ostatnich dni (z PUP)! Zobaczcie!

PIELĘGNIARKA

Miejsce pracy:
Bolesława Chrobrego 31, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Rejestrowanie i prowadzenie dokumentacji krwiodawców. Przygotowanie materiału i sprzętu do pobierania próbek krwi.
Pobieranie próbek krwi do badań laboratoryjnych. Kwalifikowanie dawców i kandydatów na dawców.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
09.05.2024

Wynagrodzenie brutto:
od 5 966 PLN Wynagrodzenie zasadnicze + dodatek za kwalifikowanie dawców.

Wymiar czasu pracy do uzgodnienia z pracodawcą.

Rodzaj zatrudnienia: Każda forma zatrudnienia.
Praca w godzinach: 7:00 do 14:35 w systemie równoważnym czasu pracy.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
pielęgniarka oddziałowa

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Wykształcenie tytuł zawodowy magister pielęgniarstwa Aktywne Prawo Wykonywania Zawodu Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Pracodawca:
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Katarzyna Gołek
Numer telefonu:
74 664 63 27
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV, list motywacyjny, świadectwo pracy, dokumenty potwierdzające kwalifikacje i doświadczenie zawodowe.
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Data dodania:
09.05.2024
Data aktualizacji:
Data ważności:
31.05.2024

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE