MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
5 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy z ostatnich dni (z PUP)! Zobaczcie!

PRACOWNIK GOSPODARCZY

Miejsce pracy:
Marka Aureliusza 1, 55-040 Kobierzyce, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
sprzątanie pomieszczeń biurowych, korytarzy, pomieszczeń socjalnych, na obiektach magazynie, opróżnienie pojemników na odpady, czyszczenie ciągów komunikacyjnych

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
13.05.2024

Wynagrodzenie brutto:
od 4 242 PLN
Praca w godzinach: 6:00- 14:00, 14:00- 22:00, 22:00- 6:00.

Pracodawca gwarantuje dojazd do miejsca pracy.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
robotnik gospodarczy

Typ propozycji:
praca stała, praca w wolne dni
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
- mile widziane posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym; - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; - chęć do pracy, solidność i sumienność.

Pracodawca:
Clar System S.A.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Klemensa Janickiego 20b, 60-542 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie
Osoba do kontaktu:
Magdalena Agaciak
Numer telefonu:
512053503 660567125
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV.
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon

Liczba miejsc pracy:
10
w tym dla niepełnosprawnych:
5

Data dodania:
09.05.2024
Data aktualizacji:
10.05.2024
Data ważności:
10.06.2024

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE