2 z 9
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Jacek Smarz (zdjęcie ilustracyjne)

Oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy (z PUP) z kilku ostatnich dni. Zobaczcie co, gdzie i za ile!

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC

Miejsce pracy:
Wiejska 13, 58-350 Mieroszów, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
prowadzenie dokumentacji kadrowo - płacowej,
sporządzanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia (umów o pracę, aneksów, świadectw pracy),
obsługa PPK,
prowadzenie potrąceń komorniczych,
monitorowanie zmian legislacyjnych dotyczących spraw kadrowych i wynagrodzeń.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
25.01.2022
Data zakończenia pracy:
24.03.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 4 100 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
specjalista do spraw kadr

Zatrudnienie od zaraz:
TAK

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
doświadczenie zawodowe w zakresie naliczania płac, prowadzenia spraw kadrowych, znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych, ZFŚS

Pracodawca:
Moje Bambino Sp z o.o. Sp. Komandytowa

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Graniczna 46, 90-562 Łódź, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
Osoba do kontaktu:
Kamila Pacyniak
Numer telefonu:
722 357 483
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV, świadectwa pracy, dokumenty potwierdzające posiadanie uprawnień
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1