3 z 9
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Łukasz Kaczanowski (zdjęcie ilustracyjne)

Oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy (z PUP) z kilku ostatnich dni. Zobaczcie co, gdzie i za ile!

LEKARZ

Miejsce pracy:
Bolesława Chrobrego 31, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Badanie kandydatów na dawców krwi, opieka nad dawcą podczas oddawania krwi i po jej oddaniu, obsługa komputera.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
25.01.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 6 200 PLN wynagrodzenie zasadnicze plus dodatki

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
lekarz

Typ propozycji:
praca stała

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat), medyczne

Umiejętności i uprawnienia:
Lekarz – prawo wykonywania zawodu

Pracodawca:
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy

Adres:

Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV, list motywacyjny, świadectwa pracy
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:

Liczba miejsc pracy:
1