MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
10 z 13
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: od 3500 zł do 7000 zł + dodatki...
fot. Pawel Relikowski / Polska Press

Praca w Kolejach Dolnośląskich. Na jakie stanowiska rekrutuje przewoźnik? Ile można zarobić w KD? [NOWE OFERTY PRACY]

Elektronik

Wynagrodzenie brutto: od 3500 zł do 7000 zł + dodatki
Miejsce pracy: Legnica

Zakres obowiązków:
* diagnozowanie przyczyn awarii i usuwanie usterek elektronicznych,
* wykonywanie przeglądów podzespołów i zespołów stosowanych w pojazdach mechanicznych,
* diagnozowanie stanu technicznego podzespołów i zespołów w pojazdach mechanicznych, elektrycznych,
* wykonywanie napraw na pojazdach kolejowych,
* obsługa urządzeń technicznych używanych do utrzymania taboru kolejowego.

Wymagania:
* wykształcenie średnie zawodowe,
* biegła obsługa mierników elektrycznych,
* umiejętność czytania schematów ideowych,
* uprawnienia elektryczne minimum do 1 Kv,
* znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
* dyspozycyjność (system pracy równoważny),
* komunikatywność,
* umiejętność pracy w zespole,
* chęć rozwoju kwalifikacji zawodowych.

Dodatkowe wymagania:
* prawo jazdy kategorii B,
* doświadczenie na stanowisku elektronika,
* podstawowa wiedza z zakresu mechaniki – mechatroniki.

Koleje Dolnośląskie oferują:
* stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
* pakiety socjalne m.in.: dopłaty do wypoczynku, pożyczki pracownicze, paczki dla dzieci
na Mikołaja,
* benefity pracownicze m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, ulga transportowa na przejazdy kolejami,
* dofinansowanie do studiów i nauki,
* udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe,
* możliwość rozwoju zawodowego.

CV wraz ze wskazaniem stanowiska osoby aplikujące proszone są przesyłać do dnia 20 marca 2023 r. na adres: [email protected] lub składać je osobiście w Biurze Zarządu (1. piętro).